Mieszkania na Sprzedaż, Radomsko

10 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Radomsko - NOWOŚĆ !!!
Data dodania: 19.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Liczba pokoi: 2
Metraż: 32.3m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1553
Cena 209 900 zł
cena / m² 6 498 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Radomsko - HIT CENOWY !!!
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 3
Liczba pokoi: 4
Metraż: 57.86m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1481
Cena 311 500 zł
cena / m² 5 384 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na  sprzedaż Radomsko - KAWALERKA DO SPRZEDANIA !
Data dodania: 18.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 37.43m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1533
Cena 199 000 zł
cena / m² 5 317 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 47.99m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1515
Cena 249 000 zł
cena / m² 5 189 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko
Data dodania: 13.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 50.16m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1536
Cena 269 000 zł
cena / m² 5 363 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Apartament na sprzedaż Radomsko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 53m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1541
Cena 599 000 zł
cena / m² 11 302 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 45.08m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1316
Cena 285 000 zł
cena / m² 6 322 zł

Oferta tylko u nas

Apartament na sprzedaż Radomsko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54.84m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1534
Cena 348 000 zł
cena / m² 6 346 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49.41m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1537
Cena 237 000 zł
cena / m² 4 797 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Radomsko
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Radomsko
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 62.97m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM187-1518
Cena 315 000 zł
cena / m² 5 002 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies